IMG-20150513-WA0090

موجبات آزادی 3 زندانی غیر عمد آموزش پرورش خوزستانی  فراهم شد

مدیر عامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خوزستان گفت: در آستانه مبعث پیامبر اعظم (ص) و ایام گرامی داشت معلم ، اولین گلریزان ستاد دیه ویژه فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش برگزار شد که بواسطه آن موجبات  آزادی 3 تن از معلمان فراهم شده است.

بگزارش روابط عمومی ستاد دیه خوزستان، حجت الاسلام هاشم نیا افزود: چندی پیش در ستاد دیه بنا را بر این گذاشتیم که کمیته های یاوران ستاد دیه را ویژه اصناف و نهادها و ارگانها و سازمانها برای کمک رسانی به زندانیان جرائم غیر عمدی که از آن مجموعه ها هستند را راه اندازی کنیم، برای این منظور آموزش و پرو.رش هم بعنوان بزرگترینو پر مخاطب ترین  مجموعه اداره انتخاب شد و نشستهای مقدماتی را با کارشناسان و مسئولین آن برگذار کردیم.

وی افزود: بر همین مبنا هم اولین گلریزان فرهنگسان نیکو کار با حضور مهندس تقی زاده مدیر کل ارجمند آموزش و پرورش خوزستان بودیم که بحمد اله ضمن حمایت ارزنده این عزیز، مبلغی نزدیک به 700 میلیون ریال جمع آوری شد که بزودی برای آزادی 3 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد آموزش و پرورش هزینه خواهد شد.

هاشم نیا در خاتمه گفت: با پیشنهاد مدیر کل آموزش و پروزش خوزستان کمیته یاوران ستاد دیه  فرهنگیان  خوزستان فعالیت  مستمر خود را در برنامه خواهد داشت ، همچنین بزودی در قالب جشن گلریزان فرهنگیان بصورت گسترده برگزار و از برکات ان برای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد به ویژه فرهنگیان استفاده شود.

گفتنی است با کمک فرهنگسان خوزستان، مددجویان غیر عمد (سعید . م)  و ( علی .ح) با استفاده از کمکهای واصله و اخذ تخفیف توسط شکات از زندان ازاد و به آغوش خانواده بازگشتند و سومین زندانی جرائم غیر عمد حوزه فرهنگیان هم بزودی آزاد خواهد شد.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیدمصطفی