مدیر کل صدا و سیمای خوزستان:کمک به ستاد دیه کمک به حفظ شرافت انسانهای گرفتار است

Untitled-1

بگزراش روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان ، حجت الالسلام هاشم نیا ضمن حضور در مرکز صدا و سیمای استان با مهندس رحیمی مدیر کل صدا و سیمای استان و معاونین حوزه های سیما و صدای استان دیدار و پیرامون سیاستهای کلان اطلاع رسانی خدمات ستاد دیه، جلب مشارکتهای اجتماعی در راستای اهداف این ستاد و همچنین  فرهنگسازی  محورهای پیشگیری از وقوع جرائم غیر عمد از طریق رسانه ملی در استان بحث و تبادل نظر نمود.

بنا بر این گزارش در بخش اول این نشست ، مدیر عامل ستاد دیه استان در دیدار با مدیر کل سیمای خوزستان، رسانه ملی را محور و رکن فرهنگسازی در جامعه و ضامن سلامت رفتار و اصلاح ناهنجاریهای فرهنگی توصیف کرد و گفت: صدا و سیما میتواند ضمن مشارکت در عرصه معرفی خدمات ستاد دیه و جلب مشارکتهای مردمی برای نجات افراد گرفتار در زندان که مجرم غیر عمد هستند، میتواند در حوزه پیبشگیری از وقوع جرایم غیر عمد و قانونگرائی اجتماعی نیز بسیار پویا و اثر گذار عمل نماید.

حجت الاسلام هاشم نیا در خاتمه با تشکر از همکاری صدا و سیمای استان با ستاد دیه خوزستان، ابزار امیدواری کرد شاهد فصل جدید از دستاوردهای اجتماعی و حمایتی و مساعدتی  برای اقشار نیازمند حمایت و معاضدت باشند.

مدیر کل صدا و سیمای خوزستان هم با اعلام خرسندی از تعامل با ستاد دیه استان، برای تحقق اهداف انساندوستانه و خداپسندانه اعلام آمادگی کرد و گفت: از ظرفیتهای رسانه طبق برنامه ریزی مدون و هدفگذاری شده در بسترهای مخلف صدا، سیما، تولید محتوی و خبر استفاده حداکثری خواهد شد.

مهندس رحیمی  با بیان اینکه جرائم غیر عمد واقعه ای است که همه آحاد جامعه میتوانند بدان مبتلی شوند افزود: کمک به زندانیان جرائم غیر عمد کمک به حفظ شرافت و انسانیت این قشر بی پناه است و هر فعالیتی در راستای پیشگیری  از وقوع جرائم غیر عمد میتواند  بر صیانت از سلامت اجتماعی بیافزاید.

گفتنی است نصرت پناه و نارنج پور  معاونتهای سیما و صدای مرکز خوزستان هم در دیدار های جداگانه مدیر عامل ستاد دیه استان،  بر ضرورت استفاده از ظرفیتهای سیما و صدا بصورت روزانه و هفتگی از طرق تیزر، گفتگوی زنده سیما و رادیو، اخبار  و مباحث آموزش اجتماعی و پیشگیری  از وقوع جرم و همچنین پوشش جشنهای گلریزان یا نشستهای یاوران ستاد دیه با هدف توسعه فرهنگ گذشت و نیکوکاری در جامعه اعلام آمادگی نمودند.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیدمصطفی