بانوی خیر خوزستانی با کمک 2 میلیارد ریالی خود زمینه آزادی 21 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان را فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه اظهار کرد : با مساعدت بانوی نیکوکار خوزستانی این نهاد مردمی 21 نفر از زندانیانی که به دلیل محکومیتهای مالی تحمل حبس می کردند از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده های خود بازگشتند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه افزود: برخی از افراد آبرومند و متدین جامعه به دلیل بدهی ناخواسته و جرائم غیرعمد راهی حبس می شوند که حمایت خیرین از این افراد موجب رفع بسیاری از مشکلات اجتماعی و کاهش جمعیت زندانها می شود و در یک نگاه کلی به اقتدار بیشتر نظام می انجامد.

هاشم نیا در ادامه با تقدیر از حمایتهای همیشگی نیکوکاران این استان گفت : کمک خیران در زمینه آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد بیانگر درک درست مردم از جامعه اجتماعی و فرهنگ دینی و حس انسان دوستی مردم استان خوزستان است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه در پایان با بیان اینکه هم اکنون تعداد 253 زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان تحمل حبس می کنند افزود : خیرین و نیکوکاران محترم می توانند جهت مشارکت در آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب 0106230654006 بانک ملی ایران و شماره کارت 6273539991667768 بانک تجارت بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

 

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیدمصطفی